Lektor, konzultant, kouč

Image Lab SK, s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 2961/1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a realizácia tréningov a kurzov v oblasti soft skills, manažérskych a predajných zručností.
Vedenie workshopov a prezentácií.
Individuálny a skupinový koučing.
Príprava a realizácia AC/DC.
Poradenstvo a navrhovanie riešení v oblasti rozvoja a HR procesov.
Konzultačná a obchodná činnosť, vytváranie a rozvíjanie vzťahov s klientmi.

Tvorivá a zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti pre rozmanitých klientov.
Možnosť práce na vlastných projektoch, kde môžete uplatniť svoju kreativitu a skúsenosti.
Silná tímová podpora - zdieľanie vedomostí a skúseností, vzájomné učenie, aktívna spolupráca na jednotlivých projektoch.
Rozvoj odborných zručností (pravidelné interné vzdelávanie a HR akadémie).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.1.2017.
Životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na adresu: [email protected].
MOTIVAČNÝ LIST JE PODMIENKOU ÚČASTI VO VÝBEROVOM KONANÍ!
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s vedením tréningov je podmienkou!
Prax v oblasti starostlivosti o klientov, silná prozákaznícka orientácia.
Výborné prezentačné, lektorské a komunikačné zručnosti.
Proaktivita, inovatívnosť pri tvorbe nových tréningov projektov, zdieľanie v rámci tímu.
Schopnosť viesť kurzy v AJ (alebo v inom svetovom jazyku) je výhodou.
Vysoká flexibilita.
Primeraná IT zručnosť.

Sme česká vzdelávacia a poradenská spoločnosť so samostatnou pobočkou na Slovensku, zameraná na vzdelávanie dospelých vo firmách a organizáciách. Rozvíjame schopnosti a potenciál zamestnancov všetkých úrovní a generácií. Dodávame firemné tréningy a realizujeme vzdelávacie projekty v popredných českých, slovenských a medzinárodných spoločnostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2886401  Dátum zverejnenia: 11.1.2017