Systémový administrátor VoIP a IPTV

IMAFEX, spol. s r.o.

Miesto práce
Belopotockého 4, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky služieb IPTV a VoiP
- správa počítačových sietí, dohľad na počítačovou sieťou

- práca na plný úväzok
- koncoročné odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
- služobný mobil
- stravné lístky
- stabilné zamestnanie a zázemie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- zriadenie internetového pripojenia – internet, TV (podľa miestnych možností)

Výberové konanie sa uskutoční len s vybratými uchádzačmi vo vopred dohodnutom termíne v sídle spoločnosti. Pozvánka s termínom bude zaslaná mailom na kontaktný mail uchádzača. Vyhradzujeme si právo zrušiť výberové konanie. Nástup do pracovného pomeru od 1.7.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, pracovitosť, technické myslenie, manuálna zručnosť, nekonfliktné správanie a príjemné vystupovanie voči klientom. Znalosti počítačovej siete a jej administrácie, znalosti základných funkcií manažovateľných switchov, základný prehľad o digitálnej TV a telefónií, skúsenosti s konfiguráciou zariadení MIKROTIK vítané.
Odborná spôsobilosť na činnosti na EZ podľa paragrafu 21 je podmienkou!

IMAFEX spol. s r.o. je spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných služieb Internetu, hlasu a digitálnej televízie a výstavbu optických a metalických sietí. Disponuje modernými technickými prostriedkami, využíva technológie na výstavbu a prevádzku optických sietí, metalických sietí LAN a mikrovlnnej technológie vo voľných a spoplatnených pásmach.

Spoločnosť bola založená v roku 2001 ako súkromná spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu. Spoločnosť sa postupne vyvíja na univerzálneho regionálneho telekomunikačného operátora.

IMAFEX spol. s r.o. dnes zabezpečuje služby Internetu viac ako 10 000 zákazníkom najmä v regióne Liptova, pričom ich počet stále rastie. Spoločnosť od roku 2006 poskytuje aj hlasové služby a od roku 2008 televízne služby IPTV.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3117082  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou