Samostatný servisný technik výpočtovej techniky

IMAFEX, s. r. o.

1. Mája 34/193, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
500/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre záujemcov o pracovnú pozíciu samostatný servisný technik výpočtovej techniky. Od budúceho člena nášho tímu očakávame ochotu zodpovedne a samostatne pracovať s vysokým pracovným nasadením za adekvátne zaujímavé ohodnotenie.

K práci poskytujeme mobilný telefón, notebook, možnosť využívania firemného automobilu na súkromné účely, odborný rast formou odborných školení.

Záujemcovia zasielajte životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov na mailovú adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú mailom pozvaní na osobný pohovor. Tí uchádzači, ktorí nebudú vybraní nebudú kontaktovaní a ich údaje nebudú vedené v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.
Po osobnom pohovore bude vybraný jeden kandidát, ktorý bude prijatý do skúšobného pracovného pomeru na dobu 3 mesiacov. V prípade vzájomnej spokojnosti bude uchádzačovi predĺžený pracovný pomer na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Expert

Vodičský preukaz

B

- dochvíľnosť,
- zodpovednosť k práci,
- chuť do práce a úctu k zákazníkom,
- komunikatívnosť,
- odbornú zručnosť vzhľadom na charakter práce,
- bezúhonnosť a nekonfliktnosť.
- skúsenosti s inštaláciou a servisom OS MS Windows 10 a nižšími, LAN sieťami TCP/IP,
- pre prácu je nevyhnutné mať vodičský preukaz skupiny B a platnú vyhlášku číslo 718/2002 Z.z. §22 samostatný elektrotechnik.

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1998, pričom hlavnou činnosťou sú poskytovanie telekomunikačných a IT služieb na vlastnej optickej sieti v lokalite Liptov a Banská Bystrica.
Konkrétne ide o služby: Internet, IP televízia, hlasové služby VoIP, Webhosting, mailhosting, serverhosting, správa, dodávka a servis výpočtovej techniky firiem a organizácií, budovanie a správa optických, metalických či bezdrôtových sietí, budovanie medzi firemných komunikačných okruhov, bezpečnostné riešenia (Firewall, Antivírus, Antispam, VPN)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2868649  Dátum zverejnenia: 30.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500/mesiac