Reagujte bez životopisu

Čašník/čašníčka

ILLUVA s.r.o.

Miesto práce
Nová 624/84, Jaklovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacPonúkaný plat je 6 EUR/h v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha a servírovanie jedál a nápojov v reštaurácii
  • Starostlivosť o hostí, ich obsluha a komunikácia s nimi
  • Zabezpečenie prípravy stolov a udržiavanie čistoty v reštaurácii
  • Spolupráca s ostatnými zamestnancami
  • Príprava reštaurácie na otvorenie a starostlivosť o upratovanie po zatvorení

  • Zamestnanecké zľavy na nápoje a jedlo
  • Zaujímavé platové ohodnotenie a príplatky
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu

Ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať na tel. č. 0915 188 401.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Zručnosť v obsluhe a servírovaní jedál a nápojov
  • Praktické skúsenosti v pohostinstve a v oblasti zákazníckej starostlivosti
  • Zručnosť v tímovej spolupráci a komunikácii
  • Flexibilita, prispôsobivosť a schopnosť pracovať pod tlakom

Sme spoločnosť prevádzkujúca čerpaciu stanicu PH, reštauráciu a bar v Jaklovciach.

Kontakt

ID: 4825965  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac