Technológ

Illichmann Castalloy s. r. o.

Miesto práce
Partizánska 81, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
jún - júl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie technickej realizovateľnosti dopytov
návrh a vývoj technologického riešenia výroby odliatkov
spracovanie technologických postupov
zabezpečenie výroby a opráv zlievarenského náradia
projektové riadenie nábehu nových výrob
operatívne riešenie vzniknutých problémov vo výrobe
komunikácia so zákazníkmi a s dodavateľmi

zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu
flexibilný pracovný čas
13 a 14 plat v závislosti od hospodárskeho výsledku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo , hutníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Základy
Pro/ENGINEER - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť,samostatnosť,aktívny prístup k práci

Sme medzinárodná prosperujúca spoločnosť s výrobnými závodmi v Indii a na Slovensku zaoberajúca sa výrobou hliníkových odliatkov pre letecký, motocyklový, automobilový, železničný a ďalší priemysel s tradíciou siahajúcou do roku 1930.
Počet zamestnancov : 100-149 zamestnancov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2121944  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou