Samostatný Konštruktér

Illichmann Castalloy s. r. o.

Miesto práce
Partizánska 81 Žarnovica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zavádzanie nových produktov do výroby
- návrh a vývoj konštrukčného riešenia náradia
- zaistenie výkresovej dokumentácie pre výrobu
- vypracovanie dokumentácie v zmysle noriem a podnikových štandardov
- riadenie zmien a samostatné navrhovanie technických riešení
- komunikácia so zákazníkmi a dodávatéľmi

- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- flexibilný pracovný čas
- 13 a 14 plat v závislosti od hospodárskeho výsledku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,hutnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
CATIA - Základy
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť kontinuálneho vzdelávania sa, zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup k práci, flexibilita, práca v multikultúrnom prostredí
- znalosť Magma veľká výhoda, Catia alebo Solid Works výhoda

Sme medzinárodná prosperujúca spoločnosť s výrobnými závodmi v Indii a na Slovensku zaoberajúca sa výrobou hliníkových odliatkov pre letecký, motocyklový, automobilový, železničný a ďalší priemysel s tradíciou siahajúcou do roku 1930.
Počet zamestnancov : 100-149 zamestnancov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1568952  Dátum zverejnenia: 23.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou