Obchodný manager, obchodná managerka

ILLE - Papier - Service SK, spol. s r.o.

Podjavorinskej 455/7, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva a technickej podpory klientom a obchodným partnerom, akvizícia nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov so stálymi zákazníkmi, vykonávanie činnosti v západoslovenskom kraji.

Vysoké finančné ohodnotenie, služobné vozidlo, služobný telefón, pravidelné vzdelávanie v oblasti firemných produktov, ľahko predajné produkty expandujúcej spoločnosti, široký sociálny program, trinásty plat a príspevok na DDP.

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti predaja, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívna zručnosť, samostatnosť, iniciatíva, ochota ďalšieho vzdelávania.

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca na Slovenskom trhu 25 rokov servis hygienických dávkovačov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2287378  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore