Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kontrolór kvality

ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pravenec, 972 16 Pravenec
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 100 EUR/mesiac- k základnej mzde patria príplatky za zmennosť + bonusy a príspevky. Navýšenie mzdy po zapracovaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola produktov (brzdových modulov) na montážnej linke, vizuálna kontrola + inšpekčné merania
- práca vhodná pre mužov (bremená)

- mesačná odmena za výkon a dochádzku 100 Eur
- mesačná odmena za odpracované roky (30 - 70 Eur)
- letný a zimný bonus vo výške 60% mzdy zamestnanca
- príspevok na cestovné podľa miesta bydliska
- strava v plnej výške hradená zamestnávateľom
- systém voliteľných benefitov pre zamestnancov (cafeteria) + Multisport karta
- sociálny program (finančné príspevky pri životných udalostiach, Mikulášske balíčky, darčekové poukazy)
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu
- stabilná práca a kolektív

Uchádzači môžu zaslať žiadosť spolu so životopisom na uvedenú emailovú adresu, resp. poštovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spôsobilosť pracovať v trojzmennej prevádzke,
- práca s bremenami,
- zodpovednosť a spoľahlivosť.

Sme významný dodávateľ pre automobilový priemysel zaoberajúci sa najmä výrobou ložísk, brzdových modulov, komponentov riadenia (www.iljin.com). V našom jedinom európskom závode v Pravenci stabilne zamestnávame 270 zamestnancov vo výrobe brzdových modulov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2615231  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac