Projektant - elektrotechnik špecialista na projektovanie

IKT Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 14, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
VI. 2015
Mzdové podmienky (brutto)
výška platu sa bude odvíjat od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie elektrorozvodov, líniových stavieb - elektro (telekomunikačné stavby, elektro-rozvody v halách, budovách)
Príprava výkaz-výmer, sprievodnej technickej dokumentácie
technické kreslenie projektových a realizačných plánov
obhliadky
komunikacia so subdodávateľmi
príprava cenových ponúk a podkladov pre RFP
projektant aktívne participuje na zákazke, od prípravy ponuky, projektovanie až po kontrolu súladu s projektom na mieste inštalácie
znalosť vybraných technologických procesov
znalosť projektového managementu

mobilný telefón, notebook
koncoročné prémie
s ďalšími benefitmi bude uchádzač oboznámený na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú len vybraní záujemcovia.
Nevyhnutnosť je platná certifikácia na projektovanie v odbore "Elektro" STN EN ISO/IEC17024:2004

Zároveň nám zašlite referencie z projektov, ktoré ste pripravoval

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť!
Znalosť niektorého z CAD systémov, AutoCAD, InTools, je nevyhnutnosť
flexibilita, schopnosť samostatne pracovať, poprípade viesť tím

PRECÍZNOSŤ a LOAJALITA

ochota samostatne sa vzdelávať
prehľad v technických normách
samostatnosť a aktivita
komunikačné schopnosti
schopnosť pracovať v tíme
odolnosť voči stresu
orientácia na výsledky
flexibilnosť pri nadčasoch

IKT Services Slovakia pôsobí 10 rokov ako integrátor v oblasti IT na Slovensku a v Rakúsku.
Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti v oblasti IT su: telekomunikačné služby, dizajn a prevádzkovanie hlasových sietí, LAN, inštalácia inteligentnej infraštruktúry, výstavba a servis Dátových centier
V oblasti telekomunikácií sa zaoberáme: údržba BTS, inštalácia LTE, 2G, 3G, SDH a xWDM systémov pre mobilných operátorov na Slovensku a v Rakúsku

Pre viac informácií kliknite na
www.iktservices.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1828873  Dátum zverejnenia: 2.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška platu sa bude odvíjat od skúseností a praxe uchádzača