Technik - inštalatér pre LTE, 2G, 3G, DWDM

IKT Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 14, 821 01 Bratislava, Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

I&C technológie LTE vrátane antén
SWAP 2G,3G
I&C xWDM a SDH
znalosť technológií Nokia (Alcatel-Lucent), Huawei, ZTE

montáž slaboprúdových rozvodov
zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase

PRÁCE vo VÝŠKACH!!!
samostatne realizuje zakázky

starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty

s firemnými benefitmi bude uchádzač oboznámený na pohovore

Pozícia vhodná aj pre živnostníkov, poprípade kompletné 2-3 členné teamy - práca v Rakúsku

Máme záujem len o uchádzačov s reálnymi skúsenosťami v danej oblasti!!!

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do 2 týždňov od zaslania životopisu.

uprednostnení budú iba uchádzači so znalosťou cudzieho jazyka

certifikácie je potrebné zaslať oscanované spolu so životopisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

LTE, 2G, 3G, xWDM

Počet rokov praxe

2

nutné vlastniť PLATNÉ osvedčenie:
a) vyhláška 508/2009 paragraf 23 (min 22) - platná!
b) práce vo výškach - platný certifikát
c) vodičský preukaz min skupina B

Zodpovednosť!

aktívne pracuje s PC

flexibilita, schopnosť samostatne pracovať, poprípade viesť tím

samostatnosť a aktivita
orientácia na zákazníka
komunikačné schopnosti a flexibilita
orientácia na výsledky

IKT Services Slovakia pôsobí 10 rokov ako integrátor v oblasti IT na Slovensku a v Rakúsku.
Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti v oblasti IT su: telekomunikačné služby, dizajn a prevádzkovanie hlasových sietí, LAN, inštalácia inteligentnej infraštruktúry, výstavba a servis Dátových centier
V oblasti telekomunikácií sa zaoberáme: údržba BTS, inštalácia LTE, 2G, 3G, SDH a xWDM systémov pre mobilných operátorov na Slovensku a v Rakúsku

Pre viac informácií kliknite na
www.iktservices.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1828840  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača