Elektrikár - technik ( elektrikár, štruktúrované kabeláže, zabezpečovacie systémy, bezp. kamery)

IKT Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 14, 821 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž slaboprúdových rozvodov a štruktúrovanej kabeláže
inštalácia a oživovanie kamerových systémov
zváranie opt. vlákien
zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
participuje na projektoch realizácie slaboprúdových a silnoprúdových rozvodov a dátových centier
PRÁCE VO VÝŠKACH!
samostatne realizuje zakázky
participuje na revíziách el. zariadení
občasné práce cez víkendy a v noci

starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty
Objednávanie materiálu a služieb
Komunikácia s externými dodávateľmi
Zastupovanie v tímoch, ktoré pracujú v Rakúsku

Flexibilná pracovná doba
Firma rodinného typu
Klimatizované priestory
Výborná lokalita v rámci Bratislavy
Pracovné oblečenie
Možnosť zúčastňovať sa odborných školení
Možnosť získať prax vo viacerých odboroch IT
Možnosť práce v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Uprednostnení budú uchádzači so znalosťou cudzieho jazyka
+ znalosť NJ výhodou

všetky platné osvedčenia je potrebné zaslať oscanované spolu so životopisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektro alebo infraštruktúry

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nevyhnutným predpokladom je vlastniť platný certifikát
vyhláška 508/2009 paragraf §22-23

aspoň základná znalosť networkingu, zabezpečovacích a kamerových systémov

certifikát na práce vo výškach - výhodou
vodičský preukaz min skupina B

flexibilnosť pri nadčasoch
Zodpovednosť!
aktívne pracuje s PC
flexibilita, schopnosť samostatne pracovať
ochota samostatne sa vzdelávať

samostatnosť a aktivita
orientácia na zákazníka
schopnosť pracovať v tíme
odolnosť voči stresu

IKT Services Slovakia pôsobí 10 rokov ako integrátor v oblasti IT na Slovensku a v Rakúsku.
Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti v oblasti IT su: telekomunikačné služby, dizajn a prevádzkovanie hlasových sietí, LAN, inštalácia inteligentnej infraštruktúry, výstavba a servis Dátových centier
V oblasti telekomunikácií sa zaoberáme: údržba BTS, inštalácia LTE, 2G, 3G, SDH a xWDM systémov pre mobilných operátorov na Slovensku a v Rakúsku

Pre viac informácií kliknite na
www.iktservices.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1738105  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat sa bude odvíjať od skúsenosti a odbornosti uchádzača