Obchodný zástupca - stavebniny

IKONA plus s.r.o.

Miesto práce
Gen.M.R.Štefánika 120, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + osobné ohodnotenie + % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne návštevy už u existujúcich zákazníkov ( VO )
- aktívne hľadanie nových zákazníkov ( MO a VO + koncový zákazník )
- vytváranie cenových ponúk
- vedenie databázy zákazníkov
- dôkladné chystanie si denných návštev a úloh
- chystanie podkladov pre fakturantku na základe objednávok ( názov tovaru, počet, cena, iné )
- zodpovednosť za objednávku až do jej exportu
- objednávanie tovaru od dodávateľov ( podľa zoznamu od predajcov, kontrola objednávky prípadne úpravy, doobjednanie sortimentu... )
- komunikácia s dodávateľmi
- povinnosti obchodného zástupcu
- iné na vyžiadanie od nadriadeného

- 13 plat ( závisí od plnenia si povinností )
- služobné vozidlo aj na súkromné účely ( závisí od plnenia si povinností )
- služobný mobil
- služobný notebook
- stravné lístky ( TPP )
- odmeňovací systém
- každý pondelok raňajky na firme grátis
- preplatené náhradné voľno ( závisí od plnenia si povinností )
- bezplatné zaškolenie
- firemné akcie

Prosíme o zasielanie ku životopisu aj motivačný list, prípadne dôvod prečo máme pozvať na príjmací pohovor práve Vás.
Veľkou výhodou je priloženie fotografie ku životopisu ( nie je povinné ).

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, stavebná chémia, náradie, farby - laky, záhradné náradie, spojovací materiál

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prehľad o stavebnom priemysle
- poznanie sortimentu stavebnej chémie ( Den Braven, Soudal, Ceresit , iné...)
- znalosť v oblasti náradia, záhradnej techniky, spojovacieho materiálu, farieb
- prax v obore
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- zaslanie foto výhodou
- chuť pracovať
- samostatnosť ( človek ktorý vie čo robiť, nečaká len na pokyny )

Spoločnosť sa zaoberá predajom stavebnej chémie, čistiacej chémie, autokozmetiky, farieb, náradia, záhradných pomôcok vo vlastnej predajni ( maloobchod ).
Tak tiež ako spoločnosť zastrešujeme viacero maloobchodných predajní tovarom v oblasti stavebnej činnosti, čistiacej chémie.

Viac informácií poskytneme na osobnom pohovore.
ID: 2194722  Dátum zverejnenia: 13.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + osobné ohodnotenie + % z obratu