Reagujte bez životopisu

Operátor výroby, mzda priemerne 1370 EUR ( m )

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Kaplinské pole 16, Senica
Termín nástupu
ihneď
5,71 EUR/hod.rizikový príplatok, príplatok za druhú zmenu, mesačná odmena do 15 %, dochádzkový bonus, ročná odmena, príspevok na DDS, 5 dní dovolenky navyše, priemerná mesačná mzda 1370 EUR v hrubom bez ročnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha výrobného zariadenia
manipulácia so surovinami a ich vizuálna kontrola
nastavovanie výrobných parametrov a mechanických častí výrobného zariadenia
vykonávanie pracovných operácií podľa technologických postupov
vykonávanie jednoduchých opráv a činností údržby na výrobnom zariadení
vykonávanie prestavby (pretypovanie) výrobnej linky
vykonávanie medzioperačnej kontroly kvality
udržiavanie výrobného zariadenia a pracoviska v čistote a v súlade s metodikou 5S
dodržiavanie zásad BOZP, PO a enviromentálneho manažérstva
vykonávanie pracovných činností podľa pokynov nadriadeného

rizikové prostredie ( hluk )

práca na dve zmeny

mesačný bonus do výšky 15 %
mesačný dochádzkový bonus
mesačný príspevok na benefitovú kartu
ovocný deň
family deň
vianočný večierok
príspevok pri životnom, pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, svadbe

v prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Word, Excel - Základy

znalosť čítania technickej dokumentácie
obsluha ovládacích panelov
práca vo výškach
prax na VZV a obsluha zdvíhacích zariadení sú vítané
zodpovednosť
pozitívny vzťah k manuálnej práci
samostatnosť
schoponosť pracovať v tíme
dobrý zdravotný stav (práca v riziku kat. 3, riziko hluku)

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4233429  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,71 EUR/hod.