Viete opraviť stroje? ( Mechanická údržba)

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Senica, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu mechanickú dielňu závodu na výrobu kanadských šindľov hľadáme údržbára do tímu, ktorého hlavnými úlohami sú :
• zabezpečenie údržby automatizovanej výrobnej linky a nevýrobných zariadení v rámci celého závodu
• opravy strojov, nástrojov, zariadení a linky
• prestavby linky pri zmenách výroby

Výborný tím údržbárov po ľudskej aj pracovnej stránke.
Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s prepojeným vzdelávacím a platovým systémom.
Mesačné bonusy.
Ročné bonusy.
Pravidelné prehodnocovanie mzdy podľa schopností a skúseností.
Ostatné výhody budú predmetom pohovoru.

V prípade záujmu nám zasielajte svoj kompletný štrukturovaný životopis na našu e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Do subjektu uveďte názov pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- spoľahlivý a zodpovedný kolega do tímu šikovných údržbárov
- manuálne zručný s kvalitnými výsledkami
- vyrovnaná osobnosť so zrelým prístupom

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kaplinske pole 2866/16
905 01 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2557088   Dátum zverejnenia: 17.11.2016