Montážny/Servisný technik, klimatizácia, tepelné čerpadlo

iklimatizacie.sk

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 000 EUR/mesiac- výška mzdy sa odvíja od odbornej spôsobilosti a pracovnej skúsenosti - pri samostatnom technikovi sa vieme dohodnúť na 2000 eur čistého nadčasy 15 eur hod,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preventívne prehliadky, revízie a kontroly tesností
• Uvedenie nových zariadení do prevádzky
• Realizácia montáži a demontáži zariadení
• servisné úkony na zabezpečenie správneho fungovania zariadení

- práca v príjemnom kolektíve
- preplácane nadčasy
- služobný telefón
- stravné lístky
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- Odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie
- bonusy
- Firemné zľavy na produkty

- hľadáme šikovného kolegu ktorý sa nejaký čas orientuje hlavne v oblasti montáže klimatizácií
- ideálne ak máš technické myslenie a skúsenosť s montážami z iných odvetví
- ak ťa nebaví rutina v terajšom zamestnaní vyskúšaj zmenu, vieme sa dohodnúť na flexibilnom pracovnom čase, dohodnúť sa tak aby boli spokojné obe strany.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť chladiarenských okruhov výhodou
- osvedčenie § 21 v elektrotechnike - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B
- nezávislosť, zodpovednosť,, spoľahlivosť
- chuť pracovať, flexibilitu
- aktívne znalosti PC / MS Office /

Sme mladá rozvíjajúca sa firma v oblasti klimatizácií a tepelných čerpadiel. Ponúkame kompletné portólia chladenia konečnému zákazníkovi. V našej ponuke máme klimatizácie do bytov, domov, kancelárskych a obchodných priestorov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubomír Orolin
E-mail: poslať životopis
ID: 4764733  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac