Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

HR špecialista

Miesto práce
Liptovský Mikuláš - Závažná Poruba, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčku/ka s praxou ktorej úlohou bude:
- komplexná a samostatná príprava a vedenie personálnej agendy v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov,
- výkon a vybavovanie bežnej personálnej administratívy a korešpondencie,
- vedenie a správa dokumentácie žiadateľov o zamestnanie,
- samostatná organizácia a vedenie výberových konaní, aktívne vyhľadávanie nových zamestnancov pripadná spolupráca s personálnymi agentúrami,
- zodpovednosť za agendu poistencov v zmysle všetkých platných interných predpisov a platnej legislatívy,
- zodpovednosť za Ochranu osobných údajov v zmysle platnej legislatívy,
- administrácia spojená so spracovaním dochádzky a zúčtovaním miezd zamestnancov,
- správa popisníkov práce a kompetenčných profilov podľa platnej organizačnej štruktúry spoločnosti,
- participácia na vzdelávaní zamestnancov,
- podpora zamestnancov počas adaptačného procesu,
- samostatná organizácia a vedenie agendy hodnotenia a motivovácie zamestnancov v zmysle interných predpisov,
- príprava štatistík a potrebných reportov,
- podpora pri príprave a spracovaní rozpočtu,
- spoluzodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie HR procesov (adaptačné programy, interné smernice, hodnotenie zamestnancov, dodržiavanie odmeňovacích štruktúr...)
- aktívna účasť pri návrhoch a tvorbe odmeňovacej a sociálnej politiky spoločnosti,
- aktívna spolupráca na projektoch spoločnosti,
- kompletná registrácia a archivácia personálno-mzdovej dokumentácie,
- aktívna komunikácia so zamestnancami, inštitúciami a s externými partnermi spoločnosti,
- komunikácia, spolupráca a podpora ostatným oddeleniam v oblasti HR.

- zamestnanie medzinárodnej spoločnosti,
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti,
- zaujímavé a flexibilné finančné ohodnotenie,
- nadštandardné pracovné podmienky,
- pravidelné vzdelávanie v odbore i v anglickom jazyku,
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry.

Prihlášku s profesijným životopisom s uvedením telefonického kontaktu a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zašlite na adresu spoločnosti. V prípade nášho záujmu o spoluprácu kontaktovať budeme len vybraných záujemcov telefonicky resp. mailom s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Human - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v personálnej a mzdovej oblasti práce,
- aktívna znalosť pracovno-právnej legislatívy,
- znalosť personálno-mzdového softwaru HUMAN výhodou,
- zodpovedná, presná, samostatná a spoľahlivá osobnosť,
- logické myslenie, systematický a komunikatívny typ s angažovaným prístupom, organizačnými schopnosťami, ochotou pracovať, vzdelávať sa a sledovať trendy vývoja v danej oblasti.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Behunová
E-mail: poslať životopis
ID: 578750  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou