Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

CNC operátor vo výrobe nábytku

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha liniek CNC na výrobu a balenie nábytku

5 dní platenej dovolenky nad rámec ZP
13. plat a ročný IKEA bonus
2,5% príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
zľava 15% na nákup v obchodnom dome IKEA

Prosíme vás, aby ste zaslali životopis na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - drevárske, elekrotechnické, strojárske PODMIENKA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať v trojzmennej, resp. nepretržitej prevádzke
• skúsenosti s prácou vo väčšej výrobnej prevádzke výhodou
• zodpovedný prístup k práci,
• snaha veci neustále zlepšovať, hľadať nové spôsoby riešenia

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 482965  Dátum zverejnenia: 11.9.2017