Príležitosť je bližšie,
než si myslíš.

Operátor vo výrobe nábytku

Miesto práce
Trnava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha liniek na výrobu nábytku
- odborné práce vo výrobe dyhovaného nábytku
- plnenie plánovaných úloh
- dosahovanie požadovanej kvality
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
• práca v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
13. plat
• perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti
• zaujímavé a flexibilné finančné ohodnotenie
• veľmi dobré pracovné podmienky
• rozsiahly sociálny program, DDP
• pravidelné vzdelávanie v odbore
• priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry
Prosíme vás, aby ste zaslali životopis v slovenskom jazyku na iveta.pucikova@ikea.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - drevárske, elekrotechnické, strojárske podmienka
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
• skúsenosti s prácou vo väčšej výrobnej prevádzke výhodou
• samostatný, cieľavedomý a angažovaný typ orientovaný na výsledky
• zodpovedný prístup k práci,
• snaha veci neustále zlepšovať, hľadať nové spôsoby riešenia

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj a kariérny rast.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa spoločnosti
IKEA Industry Slovakia, s.r.o., zavod Trnava
Nitrianska 4
917 01 Trnava
ID: 482965   Dátum zverejnenia: 27.9.2016