Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Technik

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-udržiavanie a zlepšovanie technického stavu pridelených zariadení
-hľadanie možnosti zlepšovania existujúceho stavu strojov a zariadení pomocou automatizácie a IT
-prípravné práce pre inštaláciu zariadení
-realizácia, dohľad, kontrola, preberanie a uvedenie zariadenia do prevádzky

- týždeň platenej dovolenky naviac
- nákup výrobkov IKEA so zľavou
- Doplnkové dôchodkové sporenie +2%
- kurz angličtiny zdarma

Ďakujeme za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše podmienky. Pozícia nie je vhodná pre absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s prácou na technickom úseku vo väčšej výrobnej spoločnosti minimálne 3 roky
- samostatnosť
- systematickosť
- organizačné schopnosti s výborným technickým myslením
- neustále zlepšovanie, hľadanie nových spôsobov práce
- komunikačné schopnosti
- skúsenostii z oblasti automatizácie

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Behunová
E-mail: poslať životopis
ID: 443966  Dátum zverejnenia: 25.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou