Príležitosť je bližšie,
než si myslíš.

Brigáda na technické oddelenie (Operátor strojov a zariadení)

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
hľadáme brigádnikov na technické oddelenie:

2 voľné pozície:
- montážne práce a čistiace práce, brigáda na cca 1 - 2 týždne, práca v čase od cca 7,00 hod do 15,00 hod v dňoch od pondelka do piatka

1 voľná pozícia
- časové snímky dňa, práca s excelom, sledovanie výrobných liniek a ich činností, brigáda vhodná pre študenta VŠ technického smeru s možnosťou pokračovať v práci aj počas septembra, pracovný čas podľa dohody s nadriadeným
Ponúkaný plat (brutto)
4 Eur na hodinu
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
Zaujímavá skúsenosť v silnej spoločnosti. Možnosť profesného rastu.
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie, elektrotechnické zameranie
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
študent VŠ
precíznosť
svedomitosť
spoľahlivosť
flexibilita

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj a kariérny rast.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa spoločnosti
IKEA Industry Slovakia s. r. o.
Továrenská 2614/19
901 01 Malacky
ID: 3157554   Dátum zverejnenia: 11.8.2017