Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

BOZP a PO technik s anglickým jazykom

Miesto práce
Majcichov č. 643, 919 22 Majcichov, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti na pozícií BOZP, PO a enviro špecialista.
Náplň Vašej práce a hlavné zodpovednosti budú:
- Udržiavanie a zlepšovanie integrovaného systému riadenia bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia podľa ISO 14001 a OHSAS 18001
- Implementácia IKEA štandardov BOZP a PO
- Činnosti autorizovaného technika BOZP a PO
- Vykonávanie školení BOZP a PO pre zamestnancov
- Monitoring pracovného prostredia
- Sledovanie a posudzovanie rizikových pracovísk
- Posudzovanie rizík, havárií a ohrozenia zdravia zamestnancov
- Navrhovanie opatrení pre optimalizáciu podmienok vo výrobe
- Vyšetrovanie pracovných úrazov a navrhovanie opatrení
- Koordinovanie odborných prehliadok a odborných skúšok technických zariadení
- Vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok a odbornej prípravy
- Spolupráca s PZS
- Vedenie evidencie, aktívna účasť na poradách vedenia, účasť na auditoch
- Vypracovávanie interných predpisov BOZP a OPP
- Vypracovávanie návrhov a realizácia opatrení z bezpečnostných a požiarnych kontrol, auditov a podobne
- Manažment enviromentálneho hospodárstva
- Reporting

Ponúkame Vám:
- motivujúce ohodnotenie
- finančné aj nefinančné benefity
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti, zľavy na nákupy v IKEA
- dovolenku nad rámec ZP
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- jubilejné odmeny a iné

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, žiadosť a profesijný životopis na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, Ochrana pred požiarmi, Environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- praktické skúsenosti v oblasti BOZP, OPP a ŽP
- osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik/ Technik požiarnej ochrany - PODMIENKOU
- požadované absolvované školenia - Interný audítor ISO 14001 a OHSAS 18001 - výhodou

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Fischerová
E-mail: poslať životopis
ID: 2924563  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou