Príležitosť je bližšie,
než si myslíš.

Supply Planner

Miesto práce
Továrenská 19, 901 01 Malacky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Príprava objednávok na nákup dreva a chemikálií
Kontrola faktúr, vystavovanie podkladov pre faktúry a samo-fakturácia
Plánovanie a objednávanie chemikálií podľa požiadaviek výroby
Inventúra chemikálií
Práca sa s IT systémom MOVEX
Aktívna komunikácia s dodávateľmi aj s v anglickom jazyku
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
doplnkové dôchodkové sporenie
vitamínový program
zimný darček
dotovaná strava
zľava na nákup v obchodnom dome IKEA
firemná autobusová doprava v rámci Malaciek / príspevok na dopravu
Ak Vás ponuka práce oslovila a spĺňate kvalifikačné požiadavky na danú pozíciu, pošlite životopis výlučne cez portál profesia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
B
analytické schopnosti
skúsenosti na oddelení nákupu alebo oddelení logistiky
anglický jazyk na
rýchla schopnosť zaškoliť sa na IT systém MOVEX

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj a kariérny rast.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
IKEA Industry Slovakia s.r.o., odštepný závod Malacky Boards
Továrenská 19
90101 Malacky
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Krišteková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1688227   Dátum zverejnenia: 29.11.2016