Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Elektrotechnik/čka

Miesto práce
Malacky, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-realizácia prác zmenového elektrikára (4-zmenná prevádzka, 12hod.zmeny)
-starostlivosť o pridelené strojné zariadenia a technológie
-výkon predpísanej preventívnej údržby
-detekcia a odstránenie porúch na výrobných zariadeniach s dôrazom na minimalizovanie odstávok
-opravy elektrických a pneumatických systémov
-optimalizácia výrobných zariadení

- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej práce
- priaznivé podmienky pre odborný rast
- zamestnanecká doprava/príspevok na dopravu
- dotovaná strava
- zľava pri nákupe v obchodnom dome IKEA 15%
- príspevok na DDS
- navýšené príplatky za zmennosť
- navýšený nárok dovolenky o 1 týždeň
- dôchodkový program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- §22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 - bez obmedzenia napätia - výhodou
-práca s technickou dokumentáciou -čítanie výkresov, e-plány, schémy a pod.
-oprávnenia - tlakové nádoby, práca vo výškach - výhodou
-skúsenosti s údržbou
-zváračský preukaz výhodou
-skúsenosti so Simatic S7, PLC Omron, Beckhoff ;príp. iné
-skúsenosti s automatickými výrobnými procesmi
-skúsenosti s frekvenčnými meničmi a servopohonmi
-skúsenosti s pneumatickými systémami a hydraulickými systémami
-užívateľská znalosť PC
Samostatnosť, kreativita, aktívny a tímový prístup k práci.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1622781  Dátum zverejnenia: 5.12.2016