Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Nastavovač - Operátor strojnej linky

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
01.04.2017
3,60 - 4,80Eur/brutto na hodinu + prémie a príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie strojov na výrobu nábytku (práca s PC)
- Kontrola nastavení a kontrola kvality vyrobených výrobkov
- Práca na 3 zmeny (8-hodinové) pondelok-piatok

Ponúkame:
• Možnosť celoživotného zamestnania – IKEA šetrí zamestnancom na dôchodok
• Rozvoj potenciálu – vedúcich pracovníkov hľadáme prioritne medzi našimi kolegami
• Švédska kultúra
• Nábytkársky priemysel – práca s drevným materiálom

Máte možnosť podieľať sa na výrobe kúpeľňového nábytku, ktorý z našej firmy putuje priamo do IKEA obchodných domov. Ak máte skúsenosti s nastavovaním a obsluhou výrobných liniek, pošlite svoj životopis prostredníctvom portálu profesia.sk alebo priamo na [email protected]

Zamestnanecká doprava zo smeru Holíč, Plavecký Mikuláš a Borský Mikuláš alebo príspevok na dopravu, dotovaná strava. Navýšené príplatky za zmennosť, o týždeň dovolenky naviac, príspevok na DDS, dôchodkový program, zľava pri nákupe v IKEA, 13-ty plat podľa hospodárskych výsledkov firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou, ale nie je to podmienka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1618046  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,60 - 4,80Eur/brutto na hodinu + prémie a príplatky nad rámec Zákonníka práce