Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Mechanik/čka, údržbár

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 790 EUR/mesiaczákladná mzda 1240 € + dochádzkový bonus 390 €* + príplatky v súlade so Zákoníkom práce, po zaúčení možnosť navýsenia platu najmenej do výšky 1850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Stredoškolské vzdelanie technického smeru
• Orientácia v strojárskych normách a v technickej dokumentácii strojov, prístrojov a zariadení
• Voľba postupu práce, potrebných nástrojov, pomôcok a náhradných dielov na vykonávanie montáže, demontáže a opráv strojov a zariadení
• Kontrola kompletnosti a funkčnosti strojárskych výrobkov
• Meranie parametrov strojov, zariadení a výrobných liniek
• Zostavovanie častí strojov, zariadení a výrobných liniek a ich montáž a obnovenie
• Vykonávanie údržby, rekonštrukcií, opráv a generálnych opráv strojov a zariadení
• Diagnostikovanie porúch strojov, zariadení a výrobných liniek • sebakontrola
• schopnosť prijať zodpovednosť
• rozhodnosť

• 25% z 13.platu
• dochádzkový bonus 390€* vyplácaný každý tretí mesiac
• odmena za dlhoročnú prácu do výšky 300 €
• odmena pri životnom jubileu vo výške 150 €
• odmena za odporúčanie zamestnanca 350 €
• príspevok na dopravu
• zdarma zamestnanecká doprava zo smerov
1) Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
2) Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
3) Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka
4) Senica, Šaštín, Čáry, Kúty, Malacky
5) Stupava, Vysoká pri Morave, Láb, Plavecký Štvrtok

KNIŽNICA BENEFITOV:
• 5 dní dovolenky naviac alebo zimný bonus do výšky 25% z priemernej mzdy
• dotácia na stravu vo výške 5,10 € - zamestnanec zaplatí 0,70 €
• interné, odborné školenia
• príspevok do DDS 2,5%
• 15% zľava v OD IKEA
• zľavy v obchodoch

Informácie o výberovom konaní

Pohovor bude s majstrom a personalistkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• analyzovanie a riešenie problémov
• technické spôsobilosti
• presnosť, precíznosť

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Palušáková
E-mail: poslať životopis
ID: 1305064  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 790 EUR/mesiac