Nákupca dreva

IKEA Industry Slovakia s.r.o., odštepný závod Malacky Boards

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Továrenská 19, 90101 Malacky, Juhomoravský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Spracovávanie plánov pre nákup drevnej hmoty
• Podieľanie sa na vytváraní stratégie nákupu dreva
• Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov dreva a rozvíjať spoluprácu so súčasnými dodávateľmi
• Príprava podkladov na uzatváranie objednávok, obchodných zmlúv, ale aj spracovávanie podkladov pre reklamačné riadenie vedené s obchodnými partnermi
• Prejednávanie a uzatváranie zmlúv s obchodnými partnermi
Iné výhody
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Zamestnanie v rastúcej medzinárodnej spoločnosti, v medzinárodnom prostredí
• Príjemný kolektív špecialistov a odborníkov
• príspevok na dopravu
• zimný darček
• dotovaná strava
• zľava na nákup v obchodnom dome IKEA

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
drevárske, lesnícke (obchodné zameranie výhodou)
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne a Nemecký jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
5
• Znalosť trhu s obchodom dreva (prax min. 5 rokov )
• Logistika s drevom
• Všeobecná znalosť lesného hospodárstva
• Obchodné rokovania
• Obchodné právo, zmluvné záväzkové vzťahy, obchodný zákonník
• Flexibilita
• Rozhodovanie
• Samostatnosť
• Komunikačné zručnosti
• Znalosť systému Movex výhodou

IKEA Industry Slovakia, s.r.o, odštepný závod Malacky Boards je 1.12.2013 nástupníckou spoločnosťou spoločnosti Swedspan Slovakia, s.r.o.

SWEDSPAN Group vznikla vyčlenením zo skupiny Swedwood ( výrobca nábytku pre IKEA) v auguste 2008. Hlavným cieľom SWEDSPANu je poskytnúť zákazníkom inovatívne riešenia vo výrobe doskových materiálov, ľahké dosky a dosky šetrné k životnému prostrediu.
Swedspan má závody v týchto krajinách:
2008 - Litva
2009 - Slovensko, Švédsko
2010 - Francúzsko
2009 - začala výstavba závodu v Poľsku
2013 - Rusko
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva, výroba nábytku
Ak spĺńate požiadavky na pracovné miesto a ponuka Vás oslovila, posielajte životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov výhradne len e-mailovou formou.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Továrenská 19 Zobraziť na mape
90101 Malacky
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke