Technik PO/BOZP

IKEA Components s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 19, 901 20 Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie plnenia požiadaviek firmy v súlade s platnou legislatívou v oblasti BOZP a PO
• vykonávanie pravidelných školení (vstupné, periodické, školenie vedúcich pracovníkov) o ochrane pred požiarmi a zasadách bezpečnosti pri práci a civilnej ochrane
• vypracovávanie smerníc a pravidiel, zabezpečovanie štandardov tykajúcich sa PO a BOZP v súlade s platnou legislatívou ako aj internými pravidlami (IWAY)
• spolupráca s dodávateľmi a štátnymi inštitúciami v oblasti PO, BOZP a CO
• identifikácia existujúcich a vznikajúcich pracovných rizík, ako aj minimalizácia ich vplyvov – zlepšovanie procesov z hladiska PO a BOZP, návrhy riešení ako aj ich implementácia
• spolupráca so strážnou službou a security managerom, vedenie dokumentácie a interných pravidiel na zabezpečenie objektu a majetku spoločnosti
• príprava reportov, a štatistické hodnotenie týkajuce sa úrazovosti našej spoločnosti
• vypracovanie analýz a následne zostavenie nápravných opatrení pre predchádzanie pracovným úrazom
• v prípade zistenia porušovania PO/BOZP pravidiel zabezpečuje vykonanie nápravných opatrení
• vedenie a aktívna spolupráca v rámci EHS komisie, za účelom dosiahnutia dodržiavania ochrany a bezpečnosti pri práci
• aktívna spolupráca a komunikácia s odborovou organizáciou v rámci PO a BOZP
• aktivna spolupráca a komunikácia s vedúcimi pracovísk v rámci baliarne a distribúcie
• zabezpečovanie pravidelných bezpečnostných auditov v rámci baliarne a distribúcie

demokratická firemná kultúra
stabilné zamestnanie
bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PO/BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť zvládať stresové situácie
• zodpovednosť, presnosť, precíznosť
• tímový hráč
• dobre komunikačné a organizačné schopnosti
• schopnosť aktívne a iniciatívne reišiť problémy

IKEA Components s.r.o. odštartovala svoje obchodno-výrobné aktivity v roku 2000. Sme súčasťou dodávateľského reťazca IKEA a zameriavame sa na najlepšie riešenia v oblasti nákupu, priemyselného balenia a distribúcie nábytkových kovaní určených na predaj v sieti obchodných domov IKEA.
Naše hlavné zameranie je balenie a distribúcia. Balíčky a kartóny s kovaniami sa balia na moderných automatických linkách a poloautomatických strojoch. Vysoko výkonnú a modernú techniku máme aj v našom sklade. Naši pracovníci tu pracujú s najmodernejšou skladovou a manipulačnou technikou. Zamestnávame viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1930915  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou