Accountant

IKEA Components s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 19, 901 20 Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie investičného majetku
- účtovanie došlých faktúr
- spolupráca na mesačných a ročných závierkových prácach
- zodpovednosť za zverené účty, odsúhlasovanie zverených účtov
- spolupráca pri zostavení ročnej závierky, štatutárnych výkazov a priznania k dani z príjmov PO, DPH priznaní
- spolupráca na ostatných aktivitách v rámci finančného oddelenia

- zamestnanecké benefity
- stabilné zamestnanie s dlhodobou perspektívou
- škandinávsky prístup a demokratiská firemná kultúra

Informácie o výberovom konaní

- práca na dobu určitú 1 rok

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť zvládať stresové situácie v období nárazových úloh
- zodpovednosť, presnosť, precíznosť

IKEA Components as a part of IKEA Supply Chain is focusing on the best solutions in purchasing, industrial packaging and distribution of furniture fittings and components.
The task of IKEA Components within IKEA is to pursue the development of future unique and customer-friendly solutions within fittings and components to the IKEA range. We create substantial cost and quality benefits for IKEA in our development and trade of raw materials, components and fittings. Our business is global and employs 1 400 people based in Sweden, Slovakia and China. As a part of the supplying process, we add value by packaging fitting bags for furniture assembly. Every year we pack and distribute over 200 million fitting bags. Our site in Malacky employs more than 900 permanent co-workers. At present is our company in expansion process. The site is located 40 min from Bratislava and one hour from Vienna.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 2614/19
901 20 Malacky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1653805   Dátum zverejnenia: 30.11.2016