Technik - Avion shopping park Bratislava

IKEA Centres Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 16, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IKEA CENTRES Slovensko hledá kandidáta na pozici Technik, který bude součástí maintenance týmu Avion shopping park Bratislava.

Hlavní zodpovědnosti:

• Kontrola technických systémů a přístrojů dle interních plánů a zákonných požadavků zejména se zaměřením na silnoproudé elektroinstalace

• Naplňovat pravidla stanovené Facility Manažerem
• Koordinace pravidelných servisů zařízeních dle stanoveného plánu

• Řešení technických problémů interně či objednáním externích dodavatelů dle priorit

• Informovat Maintenance manažera o všech závadách, které mají vliv na chod centra a na nájemce centra

Informácie o výberovom konaní

Nabízíme:

• Smlouvu na dobu určitou 1 rok

• Místo výkonu práce : Bratislava , Avion Shopping park

• Zajímavé Benefity společnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadavky:

• Minimum 2 roky zkušeností na pozici technika

• Zkušenosti v oblasti facility managementu výhodou

• Vzdělání : středoškolské

• Elektrotechnické osvědčení dle vyhl.Č.508/2009
Z.z. min. §21

• IT znalosti : Microsoft office (MS world, excel)

• Technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost

• Řidičské oprávnění skupiny B

IKEA Centres is Ingka Group’s global shopping centre company. We develop and manage retail destinations for the many people, anchored by IKEA stores. IKEA Centres offers great opportunities to develop meeting places of the future, strengthen relations with tenants and spread retail ideas across borders.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3039939  Dátum zverejnenia: 2.5.2017