Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Pracovník Kontaktného centra

Miesto práce
Ivanská cesta 18, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Tvoj pracovný deň:
• Ráno sa stretnem s kolegami, dáme si kávu alebo čaj a pripravíme sa na svoj pracovný deň.
• Budem komunikovať so zákazníkmi cez telefón, e-mail a chat.
• Rád im pomôžem s informáciami o produktoch, aktuálnych akciách a ostatných službách spoločnosti, prípadne s riešením reklamácií.
• Budem budovať dobrý vzťah so zákazníkmi, aby s dôverou využívali výrobky a služby, ktoré IKEA ponúka.
• Výsledkom môjho pracovného dňa bude spokojný zákazník.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Čo u nás získaš:
• Otvorená firemná kultúra, priateľský prístup
• Príplatky za prácu cez víkendy a štátne sviatky nad rámec zákona.
• Flexibilný benefit (príspevok na MHD, darčekové poukážky, kurzy anglického jazyka, preplatenie škôlky, ...).
• Teambuildingy, firemné akcie.
• Zamestnanecká zľava na sortiment IKEA.
• Možnosť pracovného rozvoja v rámci IKEA.
• Zamestnanecká kantína s výhodnými cenami, pitný režim a ovocie zadarmo.
• Darčeky k životným a pracovným výročiam.
• 3-mesačný systém zaučenia sa na pozícii.
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis prostredníctvom reakcie na tento inzerát. V predmete správy ponechajte názov pozície.

ÚLOHA PRE UCHÁDZAČA: Okrem životopisu a motivačného listu, prosím, opíšte, ako podľa Vás vyzerá práca pracovníka Kontaktného centra.

Ďakujeme za všetky reakcie, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.IKEA.sk.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Tvoj profil:
• Mám bezchybný hovorený aj písomný prejav v slovenčine a súčasne rozumiem, prípadne viem komunikovať v češtine.
• English is my BIG advantage.
• Som orientovaný na zákazníka, jednám s ním priateľsky a zdvorilo.
• Chcem pracovať bez priameho vedenia; som spoľahlivý a zodpovedný.
• Ovládam kancelárske programy na užívateľskej úrovni (Excel, Word, Outlook).
• Stres mi nič nehovorí.
• Nerobí mi problém pracovať na zmeny (8-12 hod. v rozpätí 9:00-21:00), vrátane víkendov a štátnych sviatkov.

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
Adresa
IKEA Bratislava, s.r.o.
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Bodnárová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822205   Dátum zverejnenia: 22.11.2016