Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Dekoratér oddelenia doplnkov

Miesto práce
Ivanská cesta 18, 821 04 Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Úlohou našich dekoratérov je ukázať IKEA výrobky v celej šírke a hĺbke sortimentu. Vzhľadom na to, že IKEA je koncepčná firma, dekoratér má k dispozícii manuály, ktoré mu pomôžu pri vystavovaní tovaru a aranžovaní jednotlivých oddelení.

• Zodpovednosť za vizuálnu stránku oddelenia doplnkov
• Funkčne a komerčne prezentovať sortiment - plánovať a vytvárať inšpiratívne médiá
• Manuálna práca – práca s drevom, natieranie, šitie
• Výroba dekorácií, starostlivosť o predajné oddelenia
• Implementácia noviniek v obchodnom dome
• Plánovanie prestavieb oddelení a spoluúčasť na ich realizácii
• Práca s regálovým systémom – montáž/ demontáž
• Možnosť občasnej výpomoci v iných obchodných domoch v rámci Česka a Maďarska
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, sociálny program pri trvalom pracovnom pomere:

• zamestnanecká zľava na tovar
• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny
• nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, víkendy, nočné zmeny
• flexibilný balík - tzv. caffetéria (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas, dôchodkové pripoistenie...)
• vianočný darček, zimná a letná párty
• príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• školenia a ďalší rozvoj

Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
Možnosti ďalšieho rozvoja a rastu v modernej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou firemnou kultúrou
Ďakujeme za všetky reakcie. Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
• Kreativita, estetické cítenie, priestorová orientácia
• Prax v podobnej oblasti je výhodou
• Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť
• Vzdelanie min. SŠ s maturitou
• Znalosť práce s programom AutoCAD je podmienkou, Sketchup výhodou
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
ID: 2483551   Dátum zverejnenia: 27.9.2016