Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Hľadáme kuchára do nášho tímu

Miesto práce
Ivanská cesta 18, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Príprava jednoduchých pokrmov
• Výdaj pokrmov pri výdajnom pulte
• Komunikácia so zákazníkom
Termín nástupu
asap
Iné výhody
• IKEA ponúka STABILNÉ pracovné prostredie so silnou firemnou kultúrou, kde si veľmi vážime prácu každého človeka
• VÝBORNÉ PLATOVÉ OHODNOTENIE a zaujímavé benefity pre našich zamestnancov
• Nadštandartnú starostlivosť o našich zamestnancov
Ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie. Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• Príjemné vystupovanie, zákaznícka orientácia
• Tímovosť, ochota spolupracovať
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Ochota pracovať na denné smeny, cez víkendy aj sviatky s nadštandardným príplatkom
• Vhodné pre absolventov

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
ID: 2292895   Dátum zverejnenia: 21.11.2016