Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Predavač v samoobslužnom sklade - dlhodobá brigáda pre študentov VŠ

Miesto práce
Ivanská cesta 18, 82104 Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
POPIS PRÁCE

Predavač podporuje predaj tovaru v obchodnom dome využitím získaných znalostí o sortimente, ktoré získa naším odborným zaučením. Dôležitý je pritom aktívny prístup k práci na oddelení a k zadaným ulohám. Svojím prístupom a prácou podporuje predaj v obchodnom dome tak, aby boli dodržané postupy a uspokojené potreby zákazníkov obchodného domu IKEA.
Hľadáme šikovných ľudí, ktorí si chcú privyrobiť a získať skúsenosť s predajom. Ponúkame dlhodobú brigádu s možnosťou neskoršieho trvalého zamestnania v spoločnosti s príjemnou firemnou kultúrou.

NÁPLŇ PRÁCE

•Kontakt so zákazníkom (predaj sortimentu a doplnkových tovarov a služieb)
•Poskytovanie maximálneho množstva informácií o tovare, poradenstvo a pomoc zákazníkovi
•Odporúčanie náhradného tovaru, ak nie je požadovaný tovar na sklade
•Príprava oddelenia pred otvorením obchodného domu
•Denná kontrola stavu oddelenia (dopĺňanie tovaru, vystavenie a ocenenie tovaru a pod.)
•Manipulácia s tovarom (práca s paletovým vozíkom, rebríkom, montovanie tovaru)
•Odstraňovanie nepoužitých paliet, kartónov a nečistôt z oddelenia
•Výpomoc na iných oddeleniach v obchodnom dome
•Zabezpečenie chýbajúceho tovaru – komunikácia s oddelením logistiky
•Prispievanie svojimi nápadmi k presunom tovaru na oddelení a tým aj k zvýšeniu predaja a logistických cieľov
Ponúkaný plat (brutto)
3,80 € / hod.
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, sociálny program:

• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny

Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
Možnosti ďalšieho rozvoja a rastu v modernej a stabilnej spoločnosti so silnou firemnou kultúrou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Ďakujeme za všetky reakcie.Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk. Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Si VŠ študent denného štúdia do 26 rokov
•Máš príjemné vystupovanie, ochotu učiť sa a pracovať v oblasti obchodu
•Rád komunikuješ so zákazníkom
•Si samostatný, zodpovedný a dôsledný
•Tímový duch a rešpekt sú pre teba dôležité
•Aktívne pristupuješ k práci
•Si časovo flexibilný (môžeš pracovať podľa vopred stanoveného rozvrhu pracovných zmien, ktorý zohľadňuje tvoje aj naše požiadavky, na rôznych zmenách v čase od 7.00 do 21.00 hod., vrátane víkendov a sviatkov)
•Anglický jazyk je tvojou výhodou
•Ovládaš prácu s PC na užívateľskej úrovni

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
Adresa
IKEA Bratislava, s.r.o.
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kováčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2045303   Dátum zverejnenia: 21.11.2016