Vodič/Zásobovač

IIF BAKERY, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 830,- EUR + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladová evidencia
- sledovanie skladových zásob
- evidencia príjmu objednávok , vyskladnenia a dodania
- udržiavanie poriadku v sklade, redukcia paliet v sklade, evidencia počtu paliet
- rozvoz pekárenských produktov, obalov, servítiek, cukru a iných produktov do 4 prevádzok
- rozvoz mrazených pekárenských produktov
- interné čistenie vozidla podľa zásad HACCP

- stravný lístok v hodnote 4,20 EUR za každú odpracovanú zmenu

Ponúkame prácu v mladom dynamickom kolektíve v úplne nových nadštandardne vybavených prevádzkach, ktoré sa tešia veľkej obľube našich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ochotného, svedomitého, zodpovedného vodiča/zásobovača.
Pracovná doba: 6:00 - 14:30 hod. v pracovné dni
Požiadavky: platný vodičský preukaz
zodpovednosť voči zvereným hodnotám

"Netradičná moderná pekáreň s jedinečne chutným pečivom."

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom viac ako 50 druhov pekárenských výrobkov so spojeným predajom kávy, mliečnych výrobkov a nealkoholických nápojov priamemu spotrebiteľovi, prevádzka "Starý mlyn".

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2226492  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 830,- EUR + pohyblivá zložka