Product / price manager pre región CEE

IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Termín nástupu
asap/dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacMožnosť získania ročného bonusu až do úrovne 2 000 EUR. Finálna základná mzda bude dohodnutá pri zohľadnení skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie pravidelnej analýzy cenovej konkurencieschopnosti
• Kalkulácia cien celého produktového sortimentu (pneumatiky, disky a príslušenstvo)
• Dosahovanie podnikových cieľov týkajúcich sa konkurencieschopnosti a marže a vypracovanie vhodných odporúčaní pre opatrenia pre oddelenia predaja a nákupu
• Spolupráca na vytváraní marketingových podkladov a podpora e-commerce

• Menšia / stredná spoločnosť, kde má zamestnanec možnosť vnímať výsledky
svojej práce
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Zamestnanecké nákupy pneumatík/ diskov za zvýhodnené ceny

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis na uvedenú emailovú adresu.
S vybranými kandidátmi bude prvé kolo výberového konania uskutočnené formou videohovoru.
V druhom kole pozveme kandidátov na osobné stretnutie vrátane praktickej časti “obchodný prípad” s používaním programu Excel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické myslenie a cit pre detail
- Chuť pracovať s číslami
- Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
- Tímový hráč
- Skúsenosti z predaja/ nákupu v oblasti pneumatík alebo príbuznej (Automotiv., náhradné diely) sú vítané
- Aktívna znalosť anglického jazyka je nutná, znalosť nemeckého jazyka je vítaná

Veľkoobchod s pneumatikami, diskami a príslušenstvom.
Spoločnosť je súčasťou skupiny IHLE, jedného z najväčších veľkoobchodov v Európe.
IHLE je súčasťou skupiny MICHELIN.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1578854  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac