Obsluha čerpacej stanice AGIP

ikTl, spol. s r.o.

čerpacia stanica AGIP, Zvolenská cesta 8/A Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov čerpacej stanice v zmysle štandardov spoločnosti, starostlivosť o zverený tovar a hodnoty, staroslivosť o čerpaciu stanicu a jej okolie, predajňu a kútik s občerstvením

práca v mladom, dynamickom kolektíve, zamestnanecké školenia v súlade s pracovnou pozíciou

Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve na pracovnej pozícii "Obsluha čerpacej stanice". Požadujeme: SŠ vzdelanie s maturitou, prax v oblasti obchodu alebo služieb, základné obchodné a komunikačné zručnosti a znalosti, základy práce s PC, príjemné vystupovanie a trestnú bezúhonnosť. Práca je vhodná aj pre absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatný, komunikatívny, príjemné vystupovanie, asertivita, výhoda znalosti práce s PC, prax v obchode vítaná

Obchodná činnosť, prevádzka čerpacej stanice a samoobslužnej autoumyvárky

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2154821  Dátum zverejnenia: 23.7.2015