Pravovníčka záložne v Spišskom Podhradí

Igor Benko s.r.o

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
10.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 600 EUR/mesiac, Zakladná mzda a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie krátkodobých pôžičiek na základe uzatvorených záložných zmlúv, ktoré sú spojené so založením vecí. Práca so zlatom, striebrom a elektronikou. Kompletná administratíva prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Primerané obchodné zručnosti
Chuť pracovať
Dobrý zdravotný stav
Práca s ľuďmi
Dobrá znalosť spotrebnej elektroniky a záhradnej techniky

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe. Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov. Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.
ID: 2624323  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 600 EUR/mesiac, Zakladná mzda a prémie