Android Developer

ignitix IT Consulting GmbH

Miesto práce
Home office, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Plný úväzok 2600€+ alebo živnosť 15 - 20 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj prvotriednej webovej a mobilnej aplikácie v medzinárodno-kreatívnom tíme zloženého z približne 10 top-kvalifikovaných softvérových vývojárov vo Viedni.

Vynikajúce pracovné prostredie, eliminovanie pracovných hierarchií a rýchle rozhodovanie.
Extrémne vzrušujúca a široká paleta úloh, ktoré ďaleko presahujú vývoj softvéru.
Ak Vám je Viedeň príliš malá, do úvahy prichádzajú krátke výlety do miest našich zákazníkov (Paríža, Amsterdamu, Varšave, Budapešti a mnoho ďalších).
Samozrejmosťou je Home-office podľa Vašich požiadaviek.
Spoločný úspech je zdieľaný a preto okrem vyšších priemerných platov ponúkame aj výkonnostné bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Váš profil

IT vzdelanie (Technická univerzita alebo veľmi dobré technické zázemie)
Máte poznatky v JAVE
Ste zvedaví a radi sa učíte nové veci

Veľkým plusom je

Skúseností v oblasti vývoja Android aplikácií
Pojmy PHP, Javascript, HTML5, CSS3 a SQL nie sú Vám cudzie
Máte dobrú znalosť anglického jazyka

ignitix je poskytovateľom inovatívneho logistického softvéru v Európe - každý deň sa doručujú ultra rýchlo a presne milióny balíkov pomocou našich skvelých World-Mail-Award-Winning webových stránok a mobilných aplikácií. V extrémne vzrušujúco a rýchlo rastúcom trhovom prostredí rozširujeme náš vášniví tím vývojárov a hľadáme kreatívnych jedincov, ktorí chcú byť súčasťou nášho jedinečného úspechu.

Naša spoločnosť sa nachádza v centre Viedňe. Naša 160 m² veľká kancelária sa nachádza v historickej budove. Nádherná kancelária s balkónom ponúkajúci výhľad do zelene vnútorného dvoru. Okrem dobrého dopravného spojenia (priamo pri metre) je najužšie centrum iba na skok (5 minút pešo).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2922407  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plný úväzok 2600€+ alebo živnosť 15 - 20 EUR/hodina