PHP developer

ignitix IT Consulting GmbH

Miesto práce
Homeoffice a 2 dni office, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Plný úväzok 2600€+ alebo živnosť 15 - 20 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame developera na vyvoj webu (PHP, SQL). Jedna sa o vyvoj bussiness aplikacie pre logisticky software medzinarodnej spolocnosti v oblasti dorucovania.
Dalsou nie nutnou podmienkou je skusenost s JAVOU zvlast pre vyvoj Androidu.

Tím projektu pozostáva zo 4-5 ľudí.

- práca z domu
- spoločné aktivity (firemné pivo :-), športové aktivity)
- flexibilný pracovný čas
- práca na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Základy
SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

+ skúsenosti aspoň s jedným MVC Frameworkom

ignitix je poskytovateľom inovatívneho logistického softvéru v Európe - každý deň sa doručujú ultra rýchlo a presne milióny balíkov pomocou našich skvelých World-Mail-Award-Winning webových stránok a mobilných aplikácií. V extrémne vzrušujúco a rýchlo rastúcom trhovom prostredí rozširujeme náš vášniví tím vývojárov a hľadáme kreatívnych jedincov, ktorí chcú byť súčasťou nášho jedinečného úspechu.

Naša spoločnosť sa nachádza v centre Viedňe. Naša 160 m² veľká kancelária sa nachádza v historickej budove. Nádherná kancelária s balkónom ponúkajúci výhľad do zelene vnútorného dvoru. Okrem dobrého dopravného spojenia (priamo pri metre) je najužšie centrum iba na skok (5 minút pešo).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2828801  Dátum zverejnenia: 22.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plný úväzok 2600€+ alebo živnosť 15 - 20 EUR/hodina