Obchodno technický manažer

IFT InForm Technologies, a.s.

Elektrárenská 12428, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac- mzda od 1700 €/mes. na základe skúseností a znalostí môže byť ponúknutá aj výrazne vyššia mesačná mzda - 13. plat - koncoročná odmena v závislosti od plnenia osobných cieľov a výsledkov firmy (25 -35% ročnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora vedenia obchodnému tímu
- príprava obchodno technických kalkulácií, cenových ponúk
- spracovávanie subdodávateľských ponúk a kompletizácia cenových ponúk podľa súťažných podkladov, komunikácia so subdodávateľmi
- zodpovednosť za zverených zákazníkov
- vedenie obchodných, obchodno technických rokovaní
- prezentácia spoločnosti potencionálnym partnerom
- spracovávanie štatistík, analýz a reporting
- zodpovednosť za plnenie individuálnych stanovených obchodných plánov a cieľov

- lekcie AJ
- príspevok na stravovanie
- Multisport karta/príspevok na rekreáciu
- služobný telefón
- teambuildingy, vianočný večierok
- možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- podpora stabilnej a renomovanej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- participácia na veľmi zaujímavých a inovatívnych projektoch v oblasti elektroenergetiky
- pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov možnosť dlhodobej stability , spolupráce a kariérneho rozvoja
- vysoká podpora vedenia a celého tímu
- pravidelné školenia a vzdelávanie zamestnancov nielen v oblasti elektroenergetiky
- skvelý a stabilný tím pripravený pomôcť a zaujímavé firemné benefity

Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí sú ochotní čeliť výzvam prípadne už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky vo svojej oblasti pôsobenia.

Je to veľmi rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon predstavuje beh na dlhú trať.
Na druhej strane však poskytuje slobodu organizovania času a zaujímavé inovatívne projekty. Je vhodná pre tých, ktorí sa chcú presadiť zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť aj v kariérnom rebríčku a v neposlednom rade dobré finančné ohodnotenie.
Ste schopný pracovať samostatne? Máte vzťah k elektroenergetike, technike ? Nemáte problém učiť sa neustále na sebe pracovať ?
Na začiatku sa môžete oprieť o kompetentný tím , ktorý Vám rád pomôže .
Neskôr sa od Vás očakáva úspešné a samostatné pôsobenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola technického zamerania, Elektroenergetika, Automatizácia,...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- proaktivita, ochota učiť sa nové veci
- analytické myslenie, flexibilita
- aktívna spolupráca v ďalšími členmi obchodného tímu a ostatnými oddeleniami

Spoločnosť zabezpečujúca komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky, nabíjacích staníc pre elektromobily, strešných fotovoltaických elektrární, až po inžiniering vrátane montáže, projekčnej, servisnej činnosti a zabezpečenie dátových prenosov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2119748  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac