PL/SQL Programátor

InfoConsulting Slovakia s. r. o.

Legionárska, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacPlatové podmienky a štruktúra platového nastavenia po skúšobnej dobe, po 6 mesiacoch a ďalšie benefity budú individuálne dohodnuté podľa kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobočka v Slovenskej republike so sídlom v Žiline hľadá pre rozšírenie nášho súčasného tímu programátora - vývojára v Oracle PL/SQL. Vašou náplňou práce bude design a vývoj zákazníckych a legislatívnych úprav rozsiahleho, komponentovo orientovaného ERP riešenia.

Charakteristika obsadzovanej pozície:
• Programovanie podľa funkčných špecifikácií, príprava dátových a systémových návrhov.
• Aktívna účasť na medzinárodných projektoch.

Ponúkame:
- zaujímavý adaptačný plán a tréning vo vybranej zahraničnej pobočke
- prácu projektového charakteru v medzinárodnej spoločnosti
- osobný rozvoj v dynamickej spoločnosti na lokálnej a medzinárodnej úrovni
- extra dovolenku (tzv. FREE DAYS), nad rámec zákona
- doplnkové dôchodkové sporenie
- notebook, mobilný telefón
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie, zamestnanecké výhody
- jazykové kurzy

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovanej pozície. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem pracovať v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, databázové systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Základy
C# - Základy
JavaScript - Základy

• Znalosť PL/SQL
• Analytické myslenie a schopnosť systematickej práce.
• Samostatnosť, kreativita, dôslednosť a spoľahlivosť.
• Zmysel pre prácu v tíme.
• Schopnosť a vôľa učiť sa.

Sme nadnárodná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Zaoberáme sa konzultačnými službami a implementáciou celopodnikového informačného systému ERP IFS Applications. V roku 2021 sme získali prestížne ocenenie v kategórii IFS Services Partner of the Year. O rok neskôr sme získali ocenenie IFS Customers‘ Choice Award, ktoré je najprestížnejším ocenením v ekosystéme IFS, pretože rozhodujúcim faktorom je spätná väzba zákazníkov. Zároveň sme boli finalistami v dvoch ďalších kategóriách: IFS Customer Choice Partner of the Year a IFS Channel Partner of the Year.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2000 a po celú tú dobu sa špecializujeme na komplexné dodávky podnikového softvéru IFS - od implementácie cez špičkovú podporu až po kontinuálny rozvoj podľa potrieb zákazníkov. Každému nášmu zákazníkovi chceme poskytnúť 100% služby a preto potrebujeme rozšíriť náš tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1170079  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac