Letná brigáda - Domiciliary Carer - Komunitný opatrovateľ/ka starých ľudí

IFNE Slovakia, s.r.o. - Work Now Agency

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Máj/jún 2015
Mzdové podmienky (brutto)
7.70 - 11.55 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunitný opatrovateľ poskytuje starostlivosť starším ľuďom priamo v ich domácnostiach, ale býva mimo, v zamestnávateľom poskytnutom ubytovaní. Medzi klientami sa presúva autom, ktoré má zverené od zamestnávateľa.

- asistencia pri obliekaní, osobnej hygiene (umývanie, kúpanie, toaleta), pri vstávaní z postele, ukladanie do postele
- asistencia pri úkonoch spojených s inkontinenciou, vyprázdňovaním (detailné zaškolenie poskytnuté)
- asistencia pri príprave jedál a nápojov
- podávanie liekov
- pomoc s domácimi prácami (upratovaie, pranie, žehlenie, nákupy..)
- asistencia a sprevádzanie pri voľnočasových aktivitách
- doprovod na lekárske vyšetrenia

- auto poskytnuté zamestnávateľom zdarma
- zamestnávateľ platí za benzín a poistenie auta
- zamestnávateľ prepláca náklady na letenku
- zamestnávateľ poskytuje ubytovanie (nájomné strháva zo mzdy)
- umiestňujeme aj kamarátky alebo páry spoločne
- možnosť pracovať len 4 mesiace počas letnej sezóny, kontrakt sa uzatvára na 4 mesiace, pri obojstrannej spokojnosti možnosť predĺžiť kontrakt

Prosíme o poslanie Vášho životopisu v angličtine emailom. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť, ktorá sa dlhodobo zaoberá poskytovaním domácej komunitnej starostlivosti starším ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Je potrebné mať predošlú opatrovateľskú skúsenosť, pričom zamestnávateľ akceptuje aj prax vrámci rodiny (starostlivosť o rodinného príslušníka). Prijímaní sú aj muži.
Je potrebné byť skúsený šofér.

Naša personálna agentúra sa špecializuje na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii a v Írsku. Máme 21-ročné skúsenosti v obsadzovaní pracovných miest pre opatrovateľky a tisíce spokojných kandidátov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2110311  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.70 - 11.55 GBP/hodina