Live-in-carer - opatrovateľka ľudí v domácnosti - 450-500GBP/týž., práca na turnusy, sprostredkovanie zdarma!

IFNE Slovakia, s.r.o. - Work Now Agency

Miesto práce
rôzne lokality Anglicka, Veľká Británia
Termín nástupu
október 2015
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 500GBP/týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o deti, dospievajúcich a dospelých ľudí do 45r., ktorí sú ťažko fyzicky handikepovaní
- pomoc pri obliekaní a osobnej hygiene (kúpanie, holenie, zubná hygiena, toaleta)
- asistencia a uľahčovanie pohyblivosti vrátane usádzania do vozíka, prechádzky s vozíkom, v prípade potreby usádzanie do auta, šoférovanie klientovho auta
- pomoc pri stravovaní s ohľadom na dietetické požiadavky, vrátane prípravy a servírovania jedla
- asistencia pri dennodenných aktivitách spojených napr. s prácou, trávením voľného času (účasť na spoločenských udalostiach, stretnutiach s priateľmi, dovolenky), vzdelávaním a pod.
- pomoc pri podávaní liekov, predpísaných lekárom
- v prípade potreby pomoc pri vybavovaní korešpondencie
- domáce práce (prezliekanie postelí, pranie, žehlenie, nákupy)

- UBYTOVANIE a STRAVA poskytnutá ZDARMA
- 5-dňové zaškolenie ukončené certifikátom poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA
- časová variabilita (podľa Vášho uváženia môžete pracovať takmer nepretržite alebo pravidelne si čerpať voľno napr. na návštevu Slovenska)
- zamestnávateľ prepláca letenku do Anglicka (po odpracovaní 120 dní)
- 28 dní preplatenej dovolenky ročne
- náklady na cestovanie ku a od pacienta preplácané zamestnávateľom
- možnosť absolvovať kurz opatrovateľstva NVQ priamo u zamestnávateľa
- non-stop asistenčná linka pre prípad akýchkoľvek komplikácií
- na začiatku zamestnania zamestnávateľ urobí za Vás všetky registrácie na úrady a zaplatí poplatky s tým spojené
- zamestnávateľ odvádza povinné odvody a vedie agendu s tým spojenú, takže opatrovateľka dostáva čistú mzdu
- SPROSTREDKOVANIE ZDARMA

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis v angličtine emailom, prípadne sa ozvite telefonicky alebo emailom. Ďakujeme za Váš záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť, ktorá už od r.1992 zamestnáva opatrovateľov pre domácu starostlivosť o handicapovaných ľudí v rôznych regiónoch Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto prac.pozícia je vhodná pre ženy. Je potrebné byť držiteľkou vodičského preukazu typu B a mať dobrú fyzickú kondíciu. Predošlá opatrovateľská prax je výhodou, nie však podmienkou.

Naša personálna agentúra sa špecializuje na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii a v Írsku. Máme 21-ročné skúsenosti v obsadzovaní pracovných miest pre opatrovateľky a tisíce spokojných kandidátov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1470279  Dátum zverejnenia: 14.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 500GBP/týždeň