Zdravotná sestra v opatrovateľskom dome - aj bez registrácie v Komore, preplatená letenka, dotované ubytovanie, rýchly nástup, bez poplatkov agentúre

IFNE Slovakia, s.r.o. - Work Now Agency

Miesto práce
Nemecko, Veľká Británia
Termín nástupu
máj 2017
Mzdové podmienky (brutto)
2100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca sa vykonáva v opatrovateľských domoch pre seniorov
* odborná starostlivosť o pacientov
* monitorovanie zdravotného stavu pacientov
* dohľad nad dodržiavaním liečebného režimu
* dávkovanie liekov, rehabilitácia
* vedenie zdravotnej evidencie o pacientoch
* spolupráca a účasť na stretnutiach s ostatnými zamestnancami a lekármi
* práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy

- nie je potrebná registrácia v Komore zdravotných sestier
- dotované ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom
- v niektorých prípadoch zamestnávateľ platí letenku
- zaškolenie poskytnuté zamestnávateľom zdarma
- strava poskytnutá zamestnávateľom
- pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými
registráciami
- dlhodobé stabilné zamestnanie (Pracovná zmluva na dobu neurčitú)
- zamestnanie na základe Pracovnej zmluvy (nie je potrebné mať živnosť)

V našej agentúre neplatíte žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky.
Ponúkame Vám širokú ponuku aktuálnych voľných pracovných miest.
U nás máte možnosť absolvovať proces sprostredkovania zamestnania na diaľku, z pohodlia Vášho domova a to bez potreby absolvovania osobného pohovoru.
Preskúšanie znalosti jazyka a pohovor so zamestnávateľom je možné absolvovať telefonicky alebo cez Skype.

Výberové konanie sa uskutočňuje na základe telefonického pohovoru. Na začiatku prosíme o zaslanie Vášho životopisu v angličtine alebo nemčine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vysokým štandardom kvality služieb, prevádzkujúca desiatky opatrovateľských domov vrámci UK, resp.Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctvo

Počet rokov praxe

3

Naša personálna agentúra sa špecializuje na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii a v Írsku. Máme 21-ročné skúsenosti v obsadzovaní pracovných miest pre opatrovateľky a tisíce spokojných kandidátov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1198679  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2100 EUR/mesiac