Можливість для людей з України

Servisný technik - Bratislava

iFix s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Servis a oprava mobilných zariadení (hardvér aj softvér)
• Prijímanie zariadení na servis (spisovanie servisného protokolu)
• Výmena HW súčiastok na smartfóne/tablete/notebooku/... (dotykové sklo, displej, batéria, konektor, ...)
• Softvérové úpravy na mobilných zariadeniach
• Práca s ekonomickým systémom
• Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
• Aktívny predaj v kamennej predajni
• Práca s pokladňou: hotovosť a platobný terminál.
• Podieľanie sa na chode predajne

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Teambuildingy
• Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
• Individuálny prístup k zamestnancom
• Práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
• Zľavy na naše produkty a služby
• Možnosť osobného a profesijného rastu
• Odborné zaškolenie - servisné opravy
• Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
• Variabilná zložka mzdy
• Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
• Multisport
• Pravidelné Team-buildingy, firemné raňajky

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali do tímu mladých a perspektívnych servisných technikov FixServis opíšte nám do emailu aké skúsenosti máte so servisom vymenovaných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Servisné zručnosti - prednostne skúsenosti so servisom smartfónov značiek iPhone, Samsung a Huawei
• Obchodný duch, zákaznícka orientácia a aktívny predaj
• Samostatnosť a sebariadenie
• Pracovitosť a cieľavedomosť
- technická zručnosť
• výhodou skúsenosti so servisom mobilných telefónov a tabletov
• výhodou znalosť softwérov iOS a Android v mobilných zariadeniach
• výhodou skúsenosť so servisom notebookov (výmena HDD, RAM, výmena LCD panela, čistenie od prachu, atď...)
• nutnosťou je schopnosť a ochota učiť sa opravovať - technik bude zaškolený !!!

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Tanáč
E-mail: poslať životopis
ID: 3157960  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac