Predajca a servisný technik mobilných zariadení - Bratislava, Trnava

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 7, Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Práca s ekonomickým systémom Pohoda
•Podieľanie sa na chode predajne
•Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
•Predaj a odborná pomoc pri výbere tovaru
•Prijímanie zariadení na servis (spisovanie servisného protokolu)
•Platby (práca s pokladňou, terminálom a hotovosťou)
•motivujúce finančné ohodnotenie
•Zamestnanecké výhody, benefity
•prácu v mladej dynamicky rastúcej spoločnosti
•kreatívnu, rozmanitú a odbornú prácu
•možnosť osobného a profesijného rastu
•mladý dynamický kolektív, aktívna podpora vedenia
•odborné zaškolenie
•príjemné pracovné prostredie

• Variabilná zložka platu - podľa dosiahnutých obratov
• Predajné súťaže o vecné ceny
• Nadštandardné ohodnotenie v tomto segmente
• Možný rýchly kariérny rast a rozvoj
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Obchodný duch
• Samostatnosť a sebariadenie
• Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Pracovitosť a cieľavedomosť
• Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3038231  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou