Account manager s nemeckým jazykom

iFix s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
22.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi v slovenskom a nemeckom jazyku
- Distribúcia mobilného príslušenstva SBS Mobile do Rakúska, Českej republiky a Slovenska
- Rozvoj a budovanie vzťahov so zákazníkmi
- Príprava a aktívna účasť na firemných prezentáciách
- Aktívny rozvoj projektov a podielanie sa na zvyšovaní obratov firmy
- Skladové hospodárstvo (IS Pohoda) objednávky, preberanie, naskladanie, inventúry, expedícia, fakturácia

- Služobný mobilný telefón
- Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- Platené nadčasy
- Firemné vozidlo
- Bonusy a prémie
- Školenia
- Zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je prax v podobnom obore.
Znalosť Nemeckého jazyka na aktívnej úrovni je nevyhnutná.

V životopise prosím uviesť o akú pracovnú pozíciu máte záujem.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- profesionalita a zodpovednosť
- cieľavedomý osobnostný rozvoj
- príjemné vystupovanie a vzhľad
- bezúhonnosť

Hľadáme človeka zameraného na dosahovanie výsledkov, na profesionálnu a dobre odvedenú prácu.

Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 záručný, pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má FixServis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 60 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov, smarthodiniek, TV, kávovarov a iných elektronických zariadení.

Zároveň predávame široké portfólio náhradných dielov a mobilného príslušenstva online aj v našich kamenných predajniach.

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme a čo robíme, pozri si náš online život na Facebook-u alebo Instagrame @fixservis

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2283226  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou