TV redaktor, moderátor

IFC MEDIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

— Vysoká škola (nemusí byť žurnalistika) alebo prax v médiách
— prehľad v slovenskej politike a ekonomike, nepretržité sledovanie udalostí a záujem o
politiku a politické dianie
— Schopnosť komunikovať s respondentmi
— Bezprostrednosť a schopnosť improvizácie
— Práca s agentúrnym spravodajstvom
— Schopnosť samostatne pracovať, dobrý time a self management
— Ovládanie štylistiky a gramatiky slovenského jazyka
— Pred osobným pohovorom budeme vyžadovať vytvorenie skúšobného videa podľa
zadania
— Slušné vystupovanie, lebo budete komunikovať s politikmi a tlačovými odbormi politikov
— Úzka spolupráca na témach s tvorcami ostatných relácií a s dramaturgom
— Správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram)

— moderný office s príjemnými kolegami,
— dobrú kávu a filtrovanú vodu,
— pravidelné firemné večere,
— adekvátny plat s možnosťou rastu,
— prácu na projektoch, vďaka ktorým spoznáš množstvo zaujímavých osobností
slovenského spoločenského života,
— 1400 - 1800 eur / mesiac (výška finálnej mzdy závisí od Tvojich skúseností).

Pozícia nie je vhodná pre uchádzača/uchádzačku bez predchádzajúcej skúsenosti s moderovaním.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

— 100 %-ná gramatika a štylistika,
— min. 1-ročná skúsenosť s moderovaním, korektúrami a editovaním,
— chuť sa naučiť niečo nové a kariérne rásť,
— estetické cítenie,
— všeobecný prehľad v aktuálnom spoločenskom, politickom, ekonomickom a kultúrnom dianí,
— schopnosť jasne, stručne a zrozumiteľne sprostredkovať informácie,
— dobrý time management a odolnosť voči stresu.

Sme dynamicky sa rozvíjajúci media house, do portfólia ktorého patria televízie ako TV Rik, TV Spark, Arena Sport 1 a 2, dabingové štúdio Magic Voice, značka Play TV, Flopy či spravodajsko-publicistický web iStream.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4777089  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac