Asistentka vedenia spoločnosti

IDO HUTNÝ PROJEKT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie (vedenie pošty, vybavovanie telefonátov, spracovanie emailových požiadaviek);
- organizovanie stretnutí, zabezpečenie dopravy a taxi, rezervácie ubytovania, leteniek;
- príprava podkladov a administratívna podpora pre vedenie spoločnosti;
- plánovanie stretnutí vedúcich pracovníkov, udržiavanie pracovného kalendára pre vedúcich pracovníkov;
- iné činnosti podporujúce chod spoločnosti.
Úväzok možno dohodnúť aj na 7 hodín denne.

Čo ponúkame:
• hightech kancelárie v business centre Lakeside Park s nádherným výhľadom na
jazero Kuchajda;
• flexibilný pracovný čas;
• účasť na odborných konferenciách;
• odborné školenia;
• príspevok do 3. piliera DDS;
• životné poistenie;
• teambuidingy (športové dni, bowling ai.);
• yoga v priestoroch spoločnosti;
• ovocie každý deň;
• MultiSport karta;
• benefit pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovných výročiach;
• veľmi príjemný tím vysokošpecializovaných odborníkov pracujúcich na
najvýznamnejších celosvetových priemyselných a komerčných inžinierskych
projektoch v sektoroch ako sú energetika, ropný priemysel, jadrové elektrárne,
automotive, chemické, farmaceutické výrobné závody, nemocnice novej generácie ai.

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš životopis v anglickom jazyku emailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti IDO HUTNÝ PROJEKT a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré organizačné schopnosti a schopnosti time-manažmentu,
- schopnosť učiť sa nové veci a samostatne a proaktívne riešiť zadané úlohy,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- skúsenosti so správou písomností,
- jazykové znalosti: aktívne AJ (slovom aj písmom, preklady)

IDO HUTNÝ PROJEKT je významná multidisciplinárna inžinierska kancelária na Slovensku založená v roku 1951. Poskytuje komplexné služby, pod ktoré spadá inžiniering, obstarávanie, výstavba a riadenie projektov (EPCM).
Projekty realizuje tím odborníkov zo všetkých profesií pracujúcich „pod jednou strechou“. Tím je odhodlaný plniť požiadavky klientov s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a kvalitu, pričom využíva najmodernejšie softvérové nástroje.

IDO HUTNÝ PROJEKT je súčasťou skupiny SAFICHEM GROUP, ktorá je vedúcou priemyselnou skupinou spoločností zameraných na širokú škálu obchodných aktivít od komplexného inžinieringu po výrobu a správu aktív. Skupina je medzinárodne uznávaná za svoje pôsobenie v energetike, chemickom, ropnom a plynárenskom, farmaceutickom priemysle, ako aj v ďalších odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2715563  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac