Obsluha čerpacej stanice - Pusté Uľany

Idex, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov

- predaj a príjem doplnkového tovaru

- práce s registračnou pokladňou

- práca s finančnou hotovosťou

- hmotná zodpovednosť

Požadujeme skúsenosti s prácou s registračnou pokladňou a skúsenosti s priamym predajom a obsluhou zákazníkov.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť prevádzkujúca čerpacie stanice v rámci celej SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Podmienky:

- čistý register trestov

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

IDEX, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť. Náš tím tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami v oblasti personalistiky, obchodu, marketingu a vzdelávania. Veríme, že Vám budeme nápomocní pri uplatňovaní Vašich vedomostí, pracovných skúseností a túžob na pracovnom poli. Niektorí z nášho tímu v minulosti aktívne v zahraničí pracovali a študovali, preto poznáme problematiku práce v zahraničí aj z druhej strany. Pracujeme so všetkými pracovnými pozíciami od pomocných robotníkov až po stredný a vyšší manažment. Nešpecializujeme sa na konkrétne pracovné pozície, sme univerzálnymi hráčmi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1715329  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, + príplatky