Stavbyvedúci - rodinné domy

IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny po ukončení projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš mladý tím o nového kolegu, samostatného šikovného stavbyvedúceho rodinných domov, veríme, že pravdepodobne Teba.

Mal by si na starosti realizáciu rodinných domov:
- Komplexné riadenie realizácie stavieb podľa technickej dokumentácie s precíznosťou na dosledovanie remeselnej kvality detailov.
- Riadenie a kontrola odborných profesií na stavbe: stavebné konštrukcie, profesie (zdravotechnika, elektro, vykurovanie), a pod.
- Organizovanie dodávok materiálov, mechanizácie, subdodávateľov a pod.
- Sledovanie harmonogramu a rozpočtu stavby.
- Vypracovávanie súpisov vykonaných prác a dodatkov k rozpočtu.
- Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu.
- Vedenie stavebného denníka.

Každú našu stavbu riadime aj projekt manažérom - od prípravy projektu až po odovzdanie a kolaudáciu, ktorý by Ti bol plne nápomocný počas celej realizácie každej stavby.

Sme stavebno-projekčná firma a záleží nám na kvalite našich stavieb, projektov a maximálnej spokojnosti klienta.
Sme mladý priateľský kolektív, moderná perspektívna stavebná firma orientujúca sa výhradne na krásne zrealizované rodinné domy.

Ponúkame Vám:
- možnosť odborného vzdelávania a rastu
- služobné auto, mobil, notebook

Svoju žiadosť pošlite prostredníctvom elektronickej pošty (emailu).
K žiadosti pripojte Váš štruktúrovaný životopis, motivačný list, osvedčenie Stavbyvedúceho (ak máte) a potvrdenia o praxi.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zároveň sa ospravedlňujeme, že budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú kritéria výberu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby (občianské stavby)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti
- kvalitný písomný prejav (emaily) - v komunikácii s investorom/stav.dozorom/projektantom
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť zvládať stresové situácie
- pracovné nasadenie, časová flexibilita
- schopnosť dotiahnuť veci do konca
- ochota aj cestovať a pracovať niekedy aj mimo Žilinu (Trenčín, Ostrava)

Spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. je stavebno-projekčná spoločnosť so sídlom v Žiline a pobočkami v Trnave a v Trenčíne.
Zaoberáme sa kompletnou stavebnou činnosťou rodinných domov a zákaziek priamo pre majiteľov - kompletne od projektu, po výstavbu na kľúč a taktiež aj vlastných investícií IBV rodinných domov a bytových domov.
Našou činnosťou je výstavba v najvyššej kvalite poctivých murovaných pasívnych stavieb a vypracovanie projektovej dokumentácie (katalóg domov) s dôrazom na úsporu energií, racionálnu dispozíciu a príjemnú modernú architektúru

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2574331  Dátum zverejnenia: 11.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac